Buhalterinės paslaugos

 

BUHALTERINĖS PASLAUGOS

Nesusitvarkote su buhalterija, apskaita ir dokumentų tvarkymu? UAB „SGB servis“ Jūsų paslaugoms. Komandoje dirba kvalifikuoti buhalteriai turintys ilgametę patirtį, taigi nesunkiai išsprendžiantys net ir sudėtingiausias buhalterijos problemas. Bendradarbiavimas, konsultacijos, inovacijų paieška – mūsų tikslas. Nes nieko nėra neįmanomo!

Buhalterinės paslaugos suteikiamos įvairaus dydžio bei pobūdžio įmonėms:

 • Uždarosioms akcinėms bendrovėms
 • Akcinėms bendrovėms
 • Individualioms įmonėms
 • Mažosioms bendrijoms
 • Asmenims, kurie vykdo individualią veiklą, dirba pagal verslo liudijimus
 • Ne pelno siekiančioms organizacijoms
 • Ne vyriausybinėms įmonėms

Suteikiamos paslaugos varijuoja priklausomai nuo kliento pageidavimų bei galimybių. Tikslas – glaudžiai bendradarbiauti su kiekvienu klientu ir patenkinti jo poreikius. Dėl detalesnės informacijos rekomenduojame kreiptis individualiai. Atsakysime, patarsime bei rekomenduosime. Juk kartu galime pasiekti kur kas daugiau!

UAB „SGB servis“ paslaugos:

 1. Buhalterinė apskaita
 2. Įmonių steigimas
 3. Audito paslaugos
 4. Papildomos paslaugos: apskaitos politikos rengimas, įmonės vidaus dokumentų rengimas, vyr. buhalterio paslauga (dirbame su buhalterinės apskaitos programomis: „Dineta“ „Rivilė“, „Stekas“, „Konto“, „Pragma“, „Edrana“, „Navision“, „Centas“, „Ordo“, „Labbis“), apleistos buhalterijos tvarkymas, konsultacijos, atstovavimas klientui valstybinėse institucijose, bankuose.

Kol vieni asmenys samdosi asmeninius buhalterius, antri apskaitos bei buhalterijos darbus bando atlikti patys, o treti – kreipiasi į „SGB servis“ specialistus ir gali užsiimti kitais darbais. Tai – geriausias sprendimas tiems, kurie ieško kokybiškų paslaugų už prieinamą kainą. Atsakingas verslas rūpinasi kiekviena sritimi. Ypač tomis, kurios „reikalauja“ specifinių žinių bei didelio atsidavimo.

Patikėti savo įmonės buhalteriją mums verta, kadangi:

 • Tai ekonomiškas pasirinkimas. Pavyks sutaupyti daug pinigų, kuriuos tektų investuoti į buhalterio darbo vietos kūrimą, apmokymus, bei mokėti mokesčius valstybei už jo išlaikymą (socialinio draudimo ir kiti mokesčiai).
 • Efektyvesni rezultatai. Keli buhalteriai glaudžiai bendradarbiaudami visada pasiekia efektyvesnių rezultatų ir suranda geresnius būdus problemoms išspręsti. Mūsų komandoje dirba tik atsidavę ir nuolatos su buhalterijos sritimi susijusiomis inovacijomis besidomintys asmenys. Jūsų paslaugoms – vyr. buhalteris, kuris konsultuos visais Jums aktualiais klausimais.
 • Konfidencialumas. Užtikriname, kad Jūsų įmonės buhalterija bei apskaita bus ypač griežtai saugoma. Dokumentai ir informacija liks saugi bei konfidenciali net ir pasibaigus mūsų bendradarbiavimui.
 • Paprastumas. Jokių premijų, jokių atostogų, jokių pykčių! Mes visada čia, kai tik Jums mūsų reikės.
 • Darbas – malonumas. Kadangi mylime savo darbą – viską darome nuoširdžiai, nuolatos tobulėjame ir stengiamės efektyviau atlikti klientų apskaitą.
 • Saugumas. Prisiimame visą atsakomybę už suteikiamas buhalterijos paslaugas. Būsime su Jumis net ir sunkiausiu periodu.
 • Tobulėjimas. Mūsų komandos specialistai nuolatos mokosi, domisi, lankosi seminaruose, kuriuose išgirstą informaciją pritaiko praktiškai. Tai padeda kokybiškiau suteikti paslaugas. Siekiant, kad asmeninis buhalteris būtų inovatyvus – nuolatos reikia siųsti į kursus. Mūsų skatinti neteks. Mes patys tai darome su dideliu malonumu.

Darbus atliekame naudodamiesi savo žiniomis bei specialiomis programomis, kurios užtikrina kokybišką bei efektyvų darbą. Vyr. buhalteris konsultuos visais Jums aktualiais klausimais ir padės pasiekti mažesnes išlaidas bei tuo pačiu padidinti pelną. Užtikriname, kad reguliariai pateiksime naujausią informaciją susijusią su buhalterijos bei audito klausimais. Esame atsakingi, tad padėsime iškilus problemoms, patarsime bei suteiksime reikalingą informaciją. Buhalterinės paslaugos ženkliai palengvins Jūsų darbus. Pasitikėkite profesionalų žiniomis bei praktika.

UAB „SGB servis“ teikia šias buhalterinės apskaitos paslaugas:

 1. Nuo pirminių dokumentų iki pilnos finansinės atskaitomybės sudarymo. Siekiant užtikrinti kokybišką buhalterijos tvarkymą – reikalinga nuolatinė priežiūra ir susikoncentravimas ties smulkmenomis. Atsakingai žiūrime į kiekvieną detalę, kuri užtikrina tvarkingą buhalterijos tvarkymą.
 2. Darbo užmokesčio apskaita. Darbo užmokesčio apskaičiavimas palengvins Jūsų darbą ir garantuos, jog esate atsiskaitęs tiek su savo darbuotojais, tiek su valstybe. Niekada nepaliekame klaidų.
 3. Finansinės ataskaitos vadovams ir savininkams. Ataskaitas rengiame atsižvelgdami į Lietuvos Respublikos įstatymus bei įvertindami naujas pataisas.
 4. Finansinių rodiklių ataskaitos (grafikai, lentelės). Jie padės Jums paprastai ir greitai įvertinti savo įmonės padėtį bei sukurti strategiją siekiant didesnio pelno.
 5. Mokesčių apskaičiavimas bei deklaravimas (VMI, Sodra). Dažnai dėl nežinojimo nesumokami mokesčiai sukelia daug problemų. Nelaukite, kol pradės kauptis delspinigiai. Būkite tikri, kad „SGB servis“ viskuo pasirūpins už Jus.
 6. Statistinių ataskaitų rengimas. Įvertinkite savo padėtį ir pasirinkite sėkmingą verslo vykdymo strategiją.
 7. Ataskaitos kredito įstaigoms. Suteikiant paslaugas garantuojamos ir nemokamos konsultacijos.

Lankstumas – mūsų savybė. Nesvarbu ar esate tik pradedantysis verslininkas, ar turite didelę patirtį verslo srityje – esame pasiruošę Jums padėti. Tiek pradedant nuo pagrindų tvarkyti buhalterinę apskaitą, tiek pertvarkyti neprižiūrėtą buhalteriją. Nesvarbu, kokiame mieste gyvenate ir kur yra Jūsų verslas – kontaktuoti galime elektroniniu paštu bei telefonu. Esant poreikiui, vykdomi susitikimai, kurių metu aptariamos smulkmenos bei suderinamos detalės. Mūsų darbas pasirūpinti visapusiška Jūsų buhalterijos apskaita. Jeigu pageidausite, detaliai supažindinsime ir Jus. Apskaitos smulkmenas paaiškinsime labai paprastai, kad net ir šioje srityje mažai nusimanantis asmuo suvoktų, kokia yra įmonės situacija ir kokiais būdais galima ją dar labiau pagerinti. Mes ne tik tvarkome tai, ką apibrėžia mūsų paslaugos, tačiau tuo pačiu siūlome idėjas, kurios gali būti naudingos Jūsų verslui. Juk svarbiausia lanksčiai žiūrėti į galimybes ir pasitaikius tinkamai idėjai – ja pasinaudoti. Darbus atliekame tvarkingai ir sistemingai, tad esant poreikiui visada galima pateikti ataskaitas bei diagramas.

Visos buhalterijos tvarkymo smulkmenos bei kainų derinimas suteikiamas individualiai. Jeigu turite kokių nors specifinių poreikių – drąsiai kreipkitės į mus. Pasistengime pateisinti lūkesčius bei mokysimės tik iš kitų klaidų.

Buhalterijos paslaugos – pigiai, kokybiškai ir paprastai.